Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:SSL3_GET_SERVER_CERTIFICATE:certificate verify failed in /home/talmenashe/domains/talmenashe.co.il/public_html/fbc.php on line 14

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/talmenashe/domains/talmenashe.co.il/public_html/fbc.php on line 14

Warning: file_get_contents(http://yeshachar.co.il/yconnect/fbc.php?ssid=talmenashe_efbb9aab4fe697b5d4a5e130e8ff81c8): failed to open stream: operation failed in /home/talmenashe/domains/talmenashe.co.il/public_html/fbc.php on line 14

Notice: Trying to get property 'state' of non-object in /home/talmenashe/domains/talmenashe.co.il/public_html/fbc.php on line 15
טל מנשה

בית בישוב מקסים
9 דקות מחריש

החל מ-890,000 ₪
לזמן מוגבל בלבד!

הבטיחו מקומכם, מלאו פרטים עכשיו:

שלח

לפרטים נוספים התקשרו052-6071473

אודות הפרוייקט


פרוייקט טל מנשה הבניה בעיצומה כניסה לדירות תוך כחצי שנה

בפרוייקט טל מנשה נבנות יחידות דו משפחתיות ומדורגים. תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות של 4 ו5 חדרים עם אופציה להרחבה. תכנון הדירות נעשה בחשיבה מרובה תוך תכנון דירות עם חדרים גדולים סלון גדול במיוחד לקהל היעד. לכל הדירות מרפסות סוכה גדולות ו\או גינות גדולות. לכל דירה יש 2 חניות. במגוון הדירות תהנו מנוף מדהים. הדירות נבנות באיכות גבוהה, מפרט טכני גבוה, וליווי צמוד של פיקוח ויועצים.

 

מוזמנים להתרשם ולתאם פגישה שלמה 052-6071473

ט.ל.ח ההדמיות להמחשה בלבד

הקהילה

 
טל מנשה - לגור בישוב עם קהילה מקסימה 9 דקות מחריש
 
טל מנשה ישוב תורני  לאומי קהילתי המונה מעל 100 משפחות, הישוב נמצא במרכז הארץ במרחק של 9 דקות מחריש ו 12 דקות בלבד מכביש 6,
הישוב נמצא היום בתנופת בניה אדירה וקולט משפחות, בישוב גרות משפחות מכל הגוונים, צעירים ומבוגרים עם חיי קהילה תוססים,

 
תעסוקה
תעסוקת התושבים מגוונת - עובדי הייטק לצד אנשי חינוך ועובדים סוציאליים, קבלני בניין וסוחרים. שכירים ועצמאים ביישוב גרים ישראלים ותיקים וכן עולים מצרפת, ארצות הברית דרום אמריקה ומחבר המדינות.
הקהילה מגובשת ומלאת עזרה הדדית והתושבים נרתמים פעמים רבות אחד לעזרת חברו אולם מאידך נשמרת פרטיות התושבים ופרטיותם'
 
מוסדות חינוך
ביישוב מוסדות חינוך לגיל הרך, גני ילדים ובית ספר יסודי תורני אזורי בשם "טללי אורות" (בו לומדים כ-250 תלמידים). בבית הספר קיים 'גן תלמודי', אשר התלמידים שותפים בו לעבודה חקלאית, פינת חי פעילה, חדר מחשבים וכדומה. בגיל העל-יסודי לומדות הבנות באולפנית בחדרה, והבנים בישיבה התיכונית "נתיבות דרור" באור עקיבא, ישיבת בני עקיבא כפר הרואה, הישיבה התיכונית בחדרה ועוד.
 

 
נוער בני עקיבא- כבוד
סניף בני עקיבא ביישוב תוסס. הקומונרית השנה הייתה שרי ואיתה צוות ההדרכה המקסים
הנוער פעיל ומקסים. בין השאר הרכב הנוער המוזיקליפעילות הדרכה בעוז ובבני עקיבא, התנדבות בקהילה ופעילויות של המתנ"ס.
 
כל מה שצריך
יישוב קיים בית כנסת אחד מרכזי, בו מתקיימים כל מנייני התפילה, זאת על פי התפיסה של אחדות הקהילה ומניעת ריבוי ופיצול מניינים. נוסח התפילה מעורב ונקבע על פי נוסח החזן. כל ערב מתקיים לימוד משותף של ה"דף היומי" בגמרא. כמו כן מתקיימים שיעורים של רב היישוב, הרב ראובן עוזיאל, בנושאי פרשת השבוע, תנ"ך, תלמוד בעיון ועוד.
כן פועלים ביישוב מקווה לנשים, ספריה לילדים ונוער ו"חדר נוער". ביישוב מתקיימים מופעי תרבות סביב החגים, חוגי תורה לילדים, פעילויות בספריה, וחוג כדורסל בשיתוף ילדי היישוב הסמוך מי עמי. כן מתקיימים ערבי נשים לנשות היישוב והסביבה.
 
ועוד...
בוסתן‏‏ בראשית" - פארק חורש טבעי בשילוב צמחים המוזכרים במקורות: שבעת המינים, משל יותם, גבעת שיר השירים ועוד. בפארק קיימים מתחם פיקניק ונקודת תצפית לאזור. בפארק נשתלו פקעות רבות שנאספו במסגרת "הצלת פקעות" משטחי בנייה.
כחלק מתפישת ההשתלבות בסביבה הטבעית, הוקמו ביישוב מספר פארקים ציבוריים:
"שביל בטבע" - שביל באורך כ-500 מטר, שנפרץ בטבע של חורש טבעי ונטוע, ובו אורנים, אלונים, אלות, וכן פריחה של פקעות רבות (כלנית, רקפת,אירוס, כרכום, חצב ועוד).
יער אגדות הילדים
"שביל ביער", מסלול מעגלי באורך של 3 ק"מ ביער אגדות הילדים, שמתחיל בסמוך לבית הספר "טללי אורות" ביישוב.
פינת החי- עיזים לרוב (והן מולידות טלאים מידי פעם), וטווסים- זכר ונקבה. הילדים נהנים לבוא ולהאכיל את החיות
 

דגמי הדירות

 • הורד
  תיק דגם
 • הדמיה
 • שרטוט
 • מפרט
 • שוהם | קומת קרקע
 • שוהם | קומה 1
 • שוהם | קומה 2
 • עצמון | קומת קרקע
 • עצמון | קומה 1

אודות היזםתנועת ההתיישבות אמנה- על ידי חברת הבת שלה "בנייני בר אמנה" יוזמת ומובילה פרויקטים של בנייה למגורים ביישוביה וברחבי יישובי יש"ע.

 

לבנייני בר אמנה כ-70 פרויקטים ברחבי יש"ע ,הגליל והנגב , ומוניטין בנייה של למעלה מ-2000 יחידות דיור.

 

הקו המנחה את בנייני בר אמנה הוא בניית בתים צמודי קרקע, באיכות מעולה, בשיטת הבית הצומח. שיטה זו מתאימה הן לזוגות צעירים הנמצאים בראשית דרכם, והן למשפחות בעלות ילדים. הבתים ברובם נבנים עם מעטפת לקומה השניה המאפשרת לזוגות להרחיב את ביתם ואף להכפיל את שטחו בעלויות נמוכות יחסית, בקלות וללא הפרעה להמשך מהלך החיים התקין בבית או בשכונה. לתושבי היישוב ולמשתכנים הפוטנציאליים יש משקל רב בהכרעה על דגם הבית, מבנה השכונה ושאר הגורמים המושפעים ברובם מאופיו של היישוב.

 

בנייני בר אמנה, כיזם, מעסיקה את טובי החברות המתמחות בבניית שכונות צמודות קרקע, ומלווה את הפרויקטים השונים על ידי חברות הנדסיות המפקחות על התהליך בשלביו השונים. כחלק ממדיניות איכות השרות, ניסחה החברה אמנת שרות, המגדירה את תפיסת השרות החדשה ואת מחויבות בנייני בר אמנה כלפי לקוחותיה: שקיפות מלאה ואספקת מידע אמין, שרות זמין ויעיל של אנשי מקצוע, אדיבות והקשבה ללקוח, פתיחות לרעיונות חדשים, תמיכה במפעל ההתיישבות ומעל לכל- התחייבות לבניה ולפיתוח ברמה גבוהה.

 

מטרתה המצוהרת של בנייני בר אמנה היא להמשיך ולפעול על מנת להיות חברת הבניה המובילה בתחומה, ולאפשר את המשכה הרציף של התיישבות תוך יצירת אפשרויות מגורים 

בית בישוב מקסים 9 דקות מחריש

במחיר של 890,000 ש"ח בלבד לבית עם גינה

הבטיחו מקומכם היום:

שלח